Онлайн обучение

Тук ще намерите насоки как да влизате в Microsoft teams – платформата, която ще използваме за дистанционно обучение.

Поща за контакт с училището за въпроси

Поща за контакт с училището за въпроси

Уважаеми родители и ученици, на следния имейл можете да задавате своите въпроси, свързани с учебния процес по време на дистанционното обучение. Благодарим Ви за разбирането!

sukresna_dist@abv.bg

Ръководство за вход в системата

Ръководство за вход в системата

Ръководство за вход в системата за дистанционно обучение Microsoft Teams

Microsoft Teams е платформа за работа на екипи (класове) за дистанционно обучение. В нея вече са добавени всички учители и ученици. Ето стъпките, които трябва да следвате за да влезете със своя профил в предмета на съответния учител. Препоръчва се употребата на Chrome браузър, за да имате възможност за видеоконферентна връзка !!!

  1. Влезте в училищния сайт на адрес www.soukresna.com и натиснете върху бутона „Онлайн обучение“, който се намира вдясно на панела на сайта. Натиснете върху бутона.

2. На тази страница може да видите своето седмично разписание и след това да изберете вашия учител.

3. След като сте избрали своя учител, на този екран ще видите всички предмети и класовете , в които преподава този учител. Изберете предмета.

4. На този екран:

Натиснете бутона „ОТКАЗ“

Натиснете върху „Използвайте уеб приложението вместо това“

5. На този екран въведете данните за своя акаунт, който е във формат 6a27@soukresna.com, където „6а“ е класът, в който сте, „27“ е номера ви в класа, а „@soukresna.com” е задължителен елемент. Когато паралелката е една (без а, б) имейлът е във формат 1012@soukresna.com, където „10“ е класа а „12“ е номера в клас. Натиснете върху „Напред“

6. На този екран въведете своята парола и натиснете „Влизане“. Паролата ще получите от своя класен ръководител.

7. Ако ви излезе този екран, натиснете върху „Да“

8. Последния екран ще видите след успешен вход в платформата. Тук вие ще получавате всички указания и ще водите аудио или видеоконферентна връзка със своя учител. Успех!

Разписание на часовете за 7.04.2020г. (вторник)

Разписание на часовете за 7.04.2020г. (вторник)

Бяла дъска

Бяла дъска

ОТВОРИ БЯЛАТА ДЪСКА

Сайтове за допълнителна подготовка

Сайтове за допълнителна подготовка:

УРОЦИТЕ НА РАЗБИРАЕМ ЕЗИК „УЧА.СЕ“ – ОТВОРИ

„Учим онл@йн с учител” – в помощ на седмокласниците – ОТВОРИ

Безплатни електронни учебници от 1. до 10 клас на Просвета – ОТВОРИ

Pearson.bg (от 16.03) – ОТВОРИ

Издателство Klett България – ОТВОРИ

Издателство „Педагог 6“ – ОТВОРИ

Издателска къща Рива – ОТВОРИ

Канал Academico в Youtube – ОТВОРИ

Khan academy – ОТВОРИ

Материали по история 6 и 7 клас – ОТВОРИ
БНТ2 става временно образователен канал, като уроците в ефира ще се излъчват от 9 -12 ч. и 14-17 ч. ГЛЕДАЙ

 

Списък с 40 безплатни образователни сайта – ОТВОРИ

Адриана Живкова

Адриана Живкова

Български език и литература 2Б – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 2Б – ВЛЕЗ

Математика 2Б – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 2Б – ВЛЕЗ

Музика 2Б – ВЛЕЗ

Околен свят 2Б – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 2Б – ВЛЕЗ

Час на класа 2Б – ВЛЕЗ

Самоподготовка – ВЛЕЗ

Анелия Стоянова

Анелия Стоянова

Околен свят 1А – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 1А – ВЛЕЗ

Околен свят 1Б – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 1Б – ВЛЕЗ

Човекът и обществото 3А – ВЛЕЗ

Човекът и обществото 4А – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 4Б – ВЛЕЗ

Човекът и обществото 4Б – ВЛЕЗ

Човекът и природата 4Б – ВЛЕЗ

Антон Тимов

Антон Тимов

История и цивилизации 5а – ВЛЕЗ

История и цивилизации 5б – ВЛЕЗ

История и цивилизации 6а – ВЛЕЗ

История и цивилизации 6б – ВЛЕЗ

История и цивилизации 7а – ВЛЕЗ

Час на класа 7а – ВЛЕЗ

История и цивилизации 7б – ВЛЕЗ

История и цивилизации 8 – ВЛЕЗ

История и цивилизации 9 – ВЛЕЗ

История и цивилизации 10 – ВЛЕЗ

Бойко Ребреев

Бойко Ребреев

2а – ВЛЕЗ

Борис Иванов

Борис Иванов

Биология и здравно образование 7б – ВЛЕЗ

Валентин Янев

Валентин Янев

1а клас – ВЛЕЗ

Валентин Богоев


Самоподготовка 4 кл. В. Богоев – ВЛЕЗ

Ваня Иванова

Ваня Иванова

Български език и литература 3А – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 3А – ВЛЕЗ

Гражданско образование (ФУЧ – ДП/ДрУП) 3А – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 3А – ВЛЕЗ

Математика 3А – ВЛЕЗ

Музика 3А – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 3А – ВЛЕЗ

Час на класа (…) 3А – ВЛЕЗ

Човекът и природата 3А – ВЛЕЗ

Самоподготовка – ВЛЕЗ

Васил Калугеров

Васил Калугеров:

6а Английски език – ВЛЕЗ

6б Английски език – ВЛЕЗ

7а Английски език – ВЛЕЗ

7б Английски език – ВЛЕЗ

11 Английски език ЗП – ВЛЕЗ

11 Английски език ЗИП- ВЛЕЗ

12 Английски език ЗП- ВЛЕЗ

Василка Петрова

Василка Петрова:

Математика 9 клас – ВЛЕЗ

Информационни технологии – ВЛЕЗ

Информационни технологии (ИУЧ – РП/УП-А) – ВЛЕЗ

Величка Костадинова

Величка Костадинова

2б клас – ВЛЕЗ

Величка Петрова

Величка Петрова

5 клас – ВЛЕЗ

Вера Ангелова

Вера Ангелова

Математика 5а – ВЛЕЗ

Математика 5б – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 5а – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 5б – ВЛЕЗ

Математика 6а – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 6а – ВЛЕЗ

Математика 6б – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 6б – ВЛЕЗ

Виктория Иванова


Допълнително подпомагане В. Иванова – ВЛЕЗ

Владислава Памуклийска

Владислава Памуклийска

Английски език (ИУЧ – РП/УП) 1а – ВЛЕЗ

Английски език (ИУЧ – РП/УП) 1б – ВЛЕЗ

Английски език 2а – ВЛЕЗ

Английски език 2б – ВЛЕЗ

Английски език 3а – ВЛЕЗ

Английски език 4а – ВЛЕЗ

Английски език 4б – ВЛЕЗ

Английски език 5а – ВЛЕЗ

Английски език 5б – ВЛЕЗ

Георги Петков

Георги Петков

Музика 5а – ВЛЕЗ

Музика 5б – ВЛЕЗ

Музика 6а – ВЛЕЗ

Музика 6б – ВЛЕЗ

Музика 7а – ВЛЕЗ

Музика 7б – ВЛЕЗ

Музика 8 – ВЛЕЗ

Музика 9 – ВЛЕЗ

Музика 10 – ВЛЕЗ

Самоподготовка – ВЛЕЗ

Гергана Петкова

Гергана Петкова

Български език и литература 7А – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 7А – ВЛЕЗ

Български език и литература 7Б – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 7Б – ВЛЕЗ

Български език и литература 9А – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 9А – ВЛЕЗ

Час на класа 9А – ВЛЕЗ

Български език и литература (ЗИП) 12А – ВЛЕЗ

Български език и литература 12А – ВЛЕЗ

Григор Григоров

Григор Григоров

Даниела Велева

Даниела Велева

Технологии и предприемачество 5А – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 5Б – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 6А – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 6Б – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 7А – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 7Б – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 9А – ВЛЕЗ

Час на класа 11А – ВЛЕЗ

Маркетинг и реклама (ЗИП /ПП) 12А – ВЛЕЗ

Пари, банки и финансови пазари (ЗИП /ПП) 12А – ВЛЕЗ

Предприемачество (ЗИП /ПП) 12А – ВЛЕЗ

Драгомира Тасева

Драгомира Тасева

Информационни технологии 5А – ВЛЕЗ

Информационни технологии 5Б – ВЛЕЗ

Час на класа  5Б – ВЛЕЗ

Информационни технологии 6А – ВЛЕЗ

Информационни технологии 6Б – ВЛЕЗ

Информационни технологии 7А – ВЛЕЗ

Информационни технологии 7Б – ВЛЕЗ

Информационни технологии 8А – ВЛЕЗ

Информационни технологии 10А – ВЛЕЗ

Информационни технологии (ИУЧ – РП/УП-А) 10А – ВЛЕЗ

Математика 11А – ВЛЕЗ

Математика (ЗИП) 11А – ВЛЕЗ

Информационни технологии (ЗИП /ПП) 12А – ВЛЕЗ

Счетоводство на предпиятието (ЗИП /ПП) 12А – ВЛЕЗ

Самоподготовка – ВЛЕЗ

Евгения Петкова

Евгения Петкова

3а клас – ВЛЕЗ

Екатерина Димитрова

Екатерина Димитрова

География и икономика 5А – ВЛЕЗ

География и икономика 5Б – ВЛЕЗ

География и икономика 6А – ВЛЕЗ

Час на класа 6А – ВЛЕЗ

География и икономика 6Б – ВЛЕЗ

География и икономика 7А – ВЛЕЗ

География и икономика 7Б – ВЛЕЗ

География и икономика 8А – ВЛЕЗ

География и икономика (ИУЧ – РП/УП-А) 9А – ВЛЕЗ

География и икономика 9А – ВЛЕЗ

География и икономика 10А – ВЛЕЗ

География и икономика (ИУЧ – РП/УП-А) 10А – ВЛЕЗ

География и икономика (ЗИП) 11А – ВЛЕЗ

География и икономика 11А – ВЛЕЗ

География и икономика (ЗИП) 12А – ВЛЕЗ

Иван Златков

Иван Златков

Ирина Лисичкова

Ирина Лисичкова

Руски език 9А – ВЛЕЗ

Руски език 10А – ВЛЕЗ

Самоподготовка ЦДО 5-7 сборна – ВЛЕЗ

Камелия Спасова

Камелия Спасова

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 7А – ВЛЕЗ

Математика 7А – ВЛЕЗ

Математика 7Б – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 7Б – ВЛЕЗ

Час на класа (…) 7Б – ВЛЕЗ

Математика 8А – ВЛЕЗ

Математика 10А – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 10А – ВЛЕЗ

Математика 12А – ВЛЕЗ

Кристина Христова

Кристина Христова

Български език и литература 6А – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 6А – ВЛЕЗ

Български език и литература 6Б – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 6Б – ВЛЕЗ

Час на класа (…) 6Б – ВЛЕЗ

Български език и литература (ЗИП) 11А – ВЛЕЗ

Български език и литература 11А – ВЛЕЗ

Кръстенка Иванова

Кръстенка Иванова

Английски език 8А – ВЛЕЗ

Английски език 9А – ВЛЕЗ

Английски език (ИУЧ – РП/УП-А) 9А – ВЛЕЗ

Английски език (ИУЧ – РП/УП-А) 10А – ВЛЕЗ

Английски език 10А – ВЛЕЗ

Час на класа (…) 12А – ВЛЕЗ

Маргарита Ст. Манова

Маргарита Ст. Манова

Компютърно моделиране 3А – ВЛЕЗ

Компютърно моделиране 4А – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 4Б – ВЛЕЗ

Български език и литература 4Б – ВЛЕЗ

Компютърно моделиране 4Б – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 4Б – ВЛЕЗ

Математика 4Б – ВЛЕЗ

Час на класа 4Б – ВЛЕЗ

Маргарита Сл. Манова

Маргарита Сл. Манова

ЦДО 4 а,б клас – ВЛЕЗ

Мариана Вацова

Мариана Вацова

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 2А – ВЛЕЗ

Български език и литература 2А – ВЛЕЗ

Гражданско образование (ФУЧ – ДП/ДрУП) 2А – ВЛЕЗ

Математика 2А – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 2А – ВЛЕЗ

Музика 2А – ВЛЕЗ

Околен свят 2А – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 2А – ВЛЕЗ

Час на класа 2А – ВЛЕЗ

Самоподготовка 2а В. Костадинова – ВЛЕЗ

Мая Митова

Мая Митова

Български език и литература 5А – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 5А – ВЛЕЗ

Български език и литература 5Б – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 5Б – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 8А – ВЛЕЗ

Български език и литература 8А – ВЛЕЗ

Час на класа 8А – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 10А – ВЛЕЗ

Български език и литература 10А – ВЛЕЗ

Милена Иванова

Милена Иванова

Изобразително изкуство (ФУЧ – ДП/ДрУП) 2А – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 2А – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 2Б – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство (ФУЧ – ДП/ДрУП) 2Б – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 3А – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство (ФУЧ – ДП/ДрУП) 3А – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 4А – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство (ФУЧ – ДП/ДрУП) 4А – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 4Б – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство (ФУЧ – ДП/ДрУП) 4Б – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 5А – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 5Б – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 6А – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 6Б – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 7А – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 7Б – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 8А – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 9А – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 10А – ВЛЕЗ

Росица Иванова

Росица Иванова

Човекът и природата (ИУЧ – РП/УП-А) 6Б – ВЛЕЗ

Физика и астрономия 7А – ВЛЕЗ

Химия и опазване на околната среда 7А – ВЛЕЗ

Физика и астрономия 7Б – ВЛЕЗ

Химия и опазване на околната среда 7Б – ВЛЕЗ

Физика и астрономия 8А – ВЛЕЗ

Химия и опазване на околната среда 8А – ВЛЕЗ

Физика и астрономия 9А – ВЛЕЗ

Физика и астрономия (ИУЧ – РП/УП-А) 9А – ВЛЕЗ

Химия и опазване на околната среда 9А – ВЛЕЗ

Физика и астрономия 10А – ВЛЕЗ

Химия и опазване на околната среда 10А – ВЛЕЗ

Час на класа (…) 10А – ВЛЕЗ

Физика и астрономия 11А – ВЛЕЗ

Физика и астрономия (ЗИП) 11А – ВЛЕЗ

Севделина Иванова

Севделина Иванова

Философия 8А – ВЛЕЗ

Философия 9А – ВЛЕЗ

Философия 10А – ВЛЕЗ

История и цивилизации (ЗИП) 11А – ВЛЕЗ

История и цивилизации 11А – ВЛЕЗ

Философия 11А – ВЛЕЗ

История и цивилизации (ЗИП) 12А – ВЛЕЗ

Свят и личност 12А – ВЛЕЗ

Снежана Санданска

Снежана Санданска

Български език и литература 4А – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 4А – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 4А – ВЛЕЗ

Математика 4А – ВЛЕЗ

Музика 4А – ВЛЕЗ

Технологии и предприемачество 4А – ВЛЕЗ

Час на класа 4А – ВЛЕЗ

Човекът и природата 4А – ВЛЕЗ

Соня Бойкова

Соня Бойкова

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 1Б – ВЛЕЗ

Български език и литература 1Б – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 1Б – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 1Б – ВЛЕЗ

Математика 1Б – ВЛЕЗ

Музика 1Б – ВЛЕЗ

Час на класа (…) 1Б – ВЛЕЗ

Самоподготовка 1Б – ВЛЕЗ

Спас Елинов


Допълнително подпомагане С. Елинов – ВЛЕЗ

 

Спаска Стоянова


Психология С. Стоянова – ВЛЕЗ

Таня Пискова

Таня Пискова

Човекът и природата 5А – ВЛЕЗ

Човекът и природата 5Б – ВЛЕЗ

Човекът и природата 6А – ВЛЕЗ

Човекът и природата 6Б – ВЛЕЗ

Биология и здравно образование 7А – ВЛЕЗ

Биология и здравно образование 8А – ВЛЕЗ

Биология и здравно образование 9А – ВЛЕЗ

Биология и здравно образование (ИУЧ – РП/УП-А) 9А – ВЛЕЗ

Биология и здравно образование 10А – ВЛЕЗ

Биология и здравно образование (ЗИП) 11А – ВЛЕЗ

Христо Стоянов

Христо Стоянов

1б клас – ВЛЕЗ

Цветана Петрова

Цветана Петрова

Български език и литература 1А – ВЛЕЗ

Български език и литература (ИУЧ – РП/УП-А) 1А – ВЛЕЗ

Изобразително изкуство 1А – ВЛЕЗ

Математика (ИУЧ – РП/УП-А) 1А – ВЛЕЗ

Математика 1А – ВЛЕЗ

Музика 1А – ВЛЕЗ

Час на класа  1А – ВЛЕЗ

Самоподготовка 1А – ВЛЕЗ

 

 


Онлайн обучение

Електронен дневник

САМОСТОЯТЕЛНА ФОРМА

април 2020
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930