19.10.2017г. (Обновена) Награда за наша ученичка в международен младежки конкурс за есе 2017г. „Общуването в моето ежедневие“

  • 0

19.10.2017г. (Обновена) Награда за наша ученичка в международен младежки конкурс за есе 2017г. „Общуването в моето ежедневие“

Излязоха резултатите от Международния младежки конкурс за есе на тема „Общуването в моето ежедневие“. Жури в състав: Кирил Надзъров- писател, Димитър Никленов – писател и драматург, Митко Гогов – македонски поет, Руски културно-информационен център София и др. отличи най-добрите есета на ученици от различни страни /България, Русия, Македония, Турция и др./. Сред тях е и ученичката от СУ „Св. Паисий Хилендарски“ гр. Кресна Ивелина Стойчева Димитрова. Тя получава втора награда на престижния конкурс.

Честито на Ивелина Димитрова! Желаем й още много успехи и победи!

Ето и нейното есе:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Свали

РЕЗУЛТАТИ ОТ КОНКУРСА ЗА ЕСЕ 2017 ГОДИНА

МЕЖДУНАРОДЕН МЛАДЕЖКИ  КОНКУРС  ЗА  ЕСЕ 2017

„ОБЩУВАНЕТО В МОЕТО ЕЖЕДНЕВИЕ“

ЖУРИ В СЪСТАВ: Кирил Назъров – писател, Димитър Никленов –писател и драматург,   Даниела Стоева-преподавател по български език и литература: Митко Гогов- македонски поет, Руски културно-информационен център София

Раздел до 13 години         

ПЪРВА НАГРАДА

Мария Венкова Сиракова – гр. Кърджали

Кирил Димов – гр. Казанлък

ВТОРА НАГРАДА

Ивелина Стойчева Димитрова –гр. Кресна

ТРЕТА НАГРАДА

Ивет Николаева Колева – гр. Раднево

Катерина Минкова –гр.Бургас

НАГРАДА НА НЧ „РОДИНА 1860“

Фая Гератлиева- гр. Казанлък

Раздел до18 години:

ПЪРВА НАГРАДА

Ива Еленкова Иванова –гр. Монтана

Владимир Илиев – град Карнобат

ВТОРА НАГРАДА

Никола Ставрев Илиев –гр. Поморие

ТРЕТА НАГРАДА

Мая Стойчева – гр. Пловдив

Диана Михайлова-гр. Монтана

НАГРАДА НА НЧ „РОДИНА 1860“

Любомира Петкова – гр. Свищов

Любомира Минчева – гр. Монтана

УЧАСТНИЦИ ОТ МАКЕДОНИЯ

ТРЕТА НАГРАДА:

Никола Николовски – Битоля, Македония

до 18 години

ВТОРА НАГРАДА

Теона Стояновска –Битоля, Македония

до 18 година

ПЪРВА НАГРАДА

Теона Богдановска -Битоля, Македония

до 18 години

ГРАМОТА ЗА ДОСТОЙНО ПРЕДСТАВЯНЕ

Александар Кутлешовски  -Битоля, Македония

Яна Ристевска – Битоля, Македония

Леонтина Димовска – Битоля, Македония

Йована Ристевска – Битоля, Македония

УЧАСТНИЦИ ОТ РУСИЯ – ОТЛИЧЕНИ

ДО 13 ГОДИНИ

  1. Татяна Ионова – гр. Самара

първа награда до 13 години

  1. Варвара Харитонова – гр. Самара

Специална награда на Сдружение „Ти избираш“

ДО 18 ГОДИНИ

  1. Татяна Кудрявцева- гр. Самара

първа награда до 18 години

  1. Гордей Щетинин – гр. Самара

първа награда до 18 години

  1. Алексей Кузнецов – гр. Самара

втора награда до 18 години

  1. Александър Никифоров – гр. Самара

втора награда до 18 години

  1. Владимир Дергунов – гр. Самара

трета награда до 18 години

  1. Анастасия Корнева – гр. Самара

награда на Народно Читалище „Родина 1860“

  1. Анастасия Коршункова – гр. Самара

Награда на клуб „Млад писател“

при Народно читалище „Родина 1860“

  1. Детска библиотека, филиал №20 – МБУК г.о. Самара

Награда за принос в популяризиране

на младежкото творчество

УЧАСТНИЦИ  ОТ РУСИЯ С ГРАМОТА ЗА ДОСТОЙНО ПРЕДСТАВЯНЕ Кристин Бутева – гр Самара, до  18 година

Кристина Вострецова – гр. Самара, до 18 години

Надежда Кондратева – гр. Самара, до 18 години

Никита Кудашкин – гр. Самара, до 18 години

Екатерина Шаркова – гр. Самара, до 18 години

НАГРАДА ЗА ЕСЕ НА ТУРСКИ ЕЗИК

Нехсат Сезгин Хасан – село Богданци

Кевин Месрин Ферхад- Русе

НАГРАДИ НА МЛАДЕЖКОТО ЖУРИ ОТ КЛУБ „МЛАД ПИСАТЕЛ“

Жури  на клуб „Млад писател“: Дария Иванова, Елена Иванова  и Елена Стоянова

Награждават с публикация във вестник „Teen’s paper“

Радостина Пламенова Иванова –гр.София

Алиса Тодорова – 13 год., гр. Силистра

Никола Николовски –Битоля, Македония

Димитър Радославов – 17 год., гр. Монтана

ГРАМОТИ ЗА ДОСТОЙНО ПРЕДСТАВЯНЕ

Рени Илиева – гр. Карлово

Десислава Иванова – гр. Свиленград

Радостина Пламенова Иванова – гр. София

Виктор Антонов Сотиров – гр.Кюстендил

Красимир Антонов Сотиров – гр. Кюстендил

Йоан Иванов – гр. Казанлък

Джазмина Амр – гр. Казанлък

Божидара Антоанова Начева- гр. Кюстендил

Енея Орлинова Георгиева – гр. Монтана

Рафет Седатов Исмаилов – гр. Шумен

Петя Мирославова Караиванова- гр. Кърджали;

Николета Минковска- гр. Карлово

Николай Емилов Димитров- гр. Враца

Рени Илиева-  гр. Карлово

Надежда Яворова Маркова – гр.Русе

Шудипта Султана- гр. София

Велислава Анатолиева Великова -гр. Русе

Алиса Стоилова Тодорова- гр. Силистра

Елиф Танерова Адемова –гр. Провадия

Александра Руменова Пенева -гр. Попово

Никол Бориславова Михова – гр. Плевен

ГРАМОТА ЗА ДОБЪР МЕНТОР

АНТОН СОТИРОВ

Клуб „Авангард“

ЛЮБЛЯНА НАЧЕВА

клуб „Авангард“

АНА ДИНКОВСКА-БОЖИНОВСКА

ОУ ,,Стив Наумов “- Битоля, Македония

ДАНКА МИТЕВА

ОУ „Св.Паисий Хилендарски“

гр.Раднево

ВАЛЕНТИНА ДИМОВА

клуб “Светлини сред сенките”

гр. Казанлък

НЕЛИ ВАСИЛЕВА

Клуб „Медии“

гр. Монтана

РОСА НИКОЛОВА

гр. Кърджали

КЛУБ „ХУДОЖЕСТВЕНО СЛОВО“

ОУ“ХР. СМИРНЕНСКИ“

Гр.Провадия


Електронен дневник

октомври 2017
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031